قوانین و شرایط خدمات دهیهزینه سرور ها در ابتدای ساعت و به صورت ساعتی گرفته میشود و کاربر میتواند در هر زمان اقدام به حذف سرور نماید.

در صورت تغییر اندازه سرور پس از ساخت سرور، هزینه تغییر اندازه سرور به ازای یک ساعت در ابتدای پروسه تغییر اندازه گرفته میشود و سپس نرخ سرور با توجه به مشخصات جدید به صورت ساعتی از حساب کاربر کسر میگردد.

خاموش کردن سرور به منزله کسر نکردن هزینه سرور نمیباشد به این دلیل که منابع سرور مانند فضای دیسک همچنان به سرور اختصاص داده شده است. تنها در صورت حذف سرور هزینه سرور از کاربر کسر نخواهد شد.

با توجه به اینکه هزینه سرورها به صورت ساعتی از شارژ حساب کاربر کسر میگردند، لذا کاربران بایستی نسبت به کافی بودن شارژ حساب خود اطمینان حاصل فرمایند، در صورت منفی شدن شارژ حساب سرورها به طور کامل حذف خواهند گردید.

به دلایل امنیتی، اطلاعات سرور حذف شده به هیچ عنوان قابل برگشت نخواهند بود.

جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی تمامی فعالیت های کاربران در سایت ثبت و ضبط میگردند و در صورت لزوم در اختیار مراجع قانونی قرار میگیرند.

کلودما یک سرویس دهنده ایرانی و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد لذا تمامی مشتریان این سرویس ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشند.

انجام وریفای قبل از استفاده از سرویس ها اجباری است و در صورت رعایت نکردن و یا ارسال مدارک اشتباه تیم کلودما در هر زمان میتواند جهت مسدود سازی سرورها و پنل اقدام کند.

به دلیل اینکه کلودما مستقیم از دیتاسنتر سرورها را میگیرد پس رعایت قوانین دیتاسنتری که در آن سرورتان ساختید اجباری است.

در صورت انجام هرگونه اسکن پورت ، اسکن شبکه و انجام عملیات دیداس و تشخیص آن از طرف دیتاسنتر سرور شما بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.

در صورت دریافت آیپی فیلتر شده از سمت دیتاسنتر کلودما هیچ گونه مسئولیتی ندارد.سوالی دارید؟ همین الان پیام بدید

مشاوران کلود ما آماده پاسخ گویی به شما هستند